Ieiet sistēmā | Reģistrēties
LV | EN | RU

Autoevakuācija - IK ’’GUVIS’’

Auto evakuācijas pakalpojumi un diennakts tehniskā palīdzība uz ceļiem visā Latvijas teritorijā, kā arī Baltijas valstīs. Bojātu vai pēc avārijas automašīnu transportēšana, vilkšana un nogādāšana klienta norādītajā vietā. Transportējam mopēdus, motociklus, vieglās automašīnas, apvidus automašīnas(džipus), mikroautobusus, vieglās automašīnas ar piekabēm, kravas automašīnas, celtniecības tehniku, speciālo tehniku.Vienlaicīgi varam transportēt līdz divām automašīnām.

Novērtējam uz vietas automašīnu bojājumu lielumu, klientam tiek piedāvāts visoptimālākais remonts mūsu sadarbības partneru servisos. Nonākot situācijā kad jūsu automašīna ir bojāta vai cietusi ceļu satiksmes negadījumā, piedāvājam nogādāt nomas automašīnu notikuma vietā ,lai jūs varētu turpināt iesākto braucienu. Savukārt mēs parūpēsimies par jūsu automašīnas nogādi jūsu norādītajā vietā.

Mūsu tehnika

evakuators
autoevakuators autoevakuators autoevakuators
autoevakuators autoevakuators autoevakuators

Kontakti

Autoevakuācija 24h

Vieglās a/m: +371 272 022 20
Kravas a/m: +371 679 025 20

E-Mail:

guvis@inbox.lv

Juridiskā adrese:

Ilūkstes iela 6-83, Rīga, LV-1082

Rekvizīti

IK "GUVIS"
Reg. Nr. LV40002132798
IBAN: LV52UNLA0050011800644
AS "SEB banka"

Uzdod mums jautājumu!

Ask question

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined method Error::shutdown_handler() in /home/autoevo/public_html/fuel/core/bootstrap.php:36 Stack trace: #0 [internal function]: {closure}() #1 {main} thrown in /home/autoevo/public_html/fuel/core/bootstrap.php on line 36